Yhteystiedot

Kipinäkeskus

Kommunikointikeskus Kipinä Oy

Y-tunnus 2514251-5

Malmin raitti 17
00700 Helsinki

puh. 050-325 0650 (toimisto)
info@kipinakeskus.fi

Puheterapeutit: puheterapeutit@kipinakeskus.fi

Laskutustiedot

Tietosuojaseloste

Tietosuojaseloste: Työnhakijat

Potilasasiamies: Minna Ihamäki-Laitinen, puh. 050 475 4865.

Voit antaa tuotteistamme tai palveluistamme nimettömästi palautetta täällä.

Kipinäkeskuksen toimitila sijaitsee Helsingin Malmilla hyvien kulkuyhteyksien varrella.
Malmin juna-asemalle on matkaa n. 600 m ja autoilijoille on runsaasti pysäköintipaikkoja.

Ota yhteyttä!

    Iina Heikurainen

    Toimitusjohtaja, puheterapeutti

    050 5676 649
    iina@kipinakeskus.fi

    Pauliina Viljanen

    Kehitysjohtaja, puheterapeutti

    044 5747 551
    pauliina@kipinakeskus.fi

    Minna Ihamäki-Laitinen

    Myynti- ja markkinointipäällikkö

    050 475 4865
    minna@kipinakeskus.fi

    Liisa Talaskivi

    Puheterapeutti

    050 4088 921
    liisa@kipinakeskus.fi

    Ville Hyvönen

    Puheterapeutti

    050 4128 262
    ville@kipinakeskus.fi

    Mirja Uosukainen

    Puheterapeutti

    050 351 3919
    mirja@kipinakeskus.fi

    Pirita Marques

    Puheterapeutti

    050 467 2662
    pirita@kipinakeskus.fi

    Nina Alanko

    Puheterapeutti

    050 471 3192
    nina@kipinakeskus.fi

    Kati Lilja

    Puheterapeutti

    050 471 0410
    kati@kipinakeskus.fi

    Janette Kotonen

    AAC-ohjaaja

    050 3409 929
    janette@kipinakeskus.fi

    Amanda Saarinen

    Viestintävastaava, puheterapeutti

    050 4711 949
    amanda@kipinakeskus.fi

    Filippa Andersson

    Puheterapeutti

    050 552 9866
    Mirka Arvio

    Tuotevastaava

    Ella Hämäläinen

    Myynti ja koulutus, puheterapeutti

    050 475 6816
    ella@kipinakeskus.fi

    Reija-Mari Trei

    Toimistosihteeri

    050 325 0650 (toimisto)
    Enni Kuusela

    Puheterapeutti

    Äitiyslomalla
    enni@kipinakeskus.fi

    Paulina Lönnroth

    Puheterapeutti

    Äitiyslomalla
    paulina@kipinakeskus.fi