Kommunikointikeskus Kipinä Oy

Y-tunnus 2514251-5

Malmin raitti 17
00700 Helsinki

puh. 050 325 0650 (toimisto)

info@kipinakeskus.fi

Laskutustiedot

Tietosuojaseloste

Tietosuojaseloste: Työnhakijat

Puheterapeutit:
puheterapeutit@kipinakeskus.fi

Tietosuojavastaava:
tietosuojavastaava@kipinakeskus.fi

Potilasasiavastaava:
Potilasneuvontaa antaa
Juhani Saarinen
050 324 0740
juhani.saarinen@kuntoututusyrittajat.fi

Voit antaa tuotteistamme tai palveluistamme nimettömästi palautetta täällä.

Kipinäkeskuksen toimitila sijaitsee Helsingin Malmilla hyvien kulkuyhteyksien varrella.
Malmin juna-asemalle on matkaa n. 600 m ja autoilijoille on runsaasti pysäköintipaikkoja.

Ota yhteyttä

    Kipinäkeskuksen tiimi

    Iina Heikurainen

    Toimitusjohtaja, puheterapeutti

    050 5676 649
    iina@kipinakeskus.fi

    Pauliina Viljanen

    Kehitysjohtaja, puheterapeutti

    044 5747 551
    pauliina@kipinakeskus.fi

    Katariina Päivilä

    Puheterapiapäällikkö, puheterapeutti

    050 558 0065
    katariina@kipinakeskus.fi

    Kati Lilja

    Puheterapeutti


    050 471 0410
    kati@kipinakeskus.fi

    Filippa Andersson

    Puheterapeutti

    050 384 9841
    filippa@kipinakeskus.fi

    Taru Vornanen

    Puheterapeutti

    Vanhempainvapaalla
    taru@kipinakeskus.fi

    Aila Saloranta

    Puheterapeutti

    050 552 9866
    aila@kipinakeskus.fi

    Paulina Lönnroth

    Puheterapeutti

    Vanhempainvapaalla
    paulina@kipinakeskus.fi

    Ville Hyvönen

    Puheterapeutti


    050 412 8262
    ville@kipinakeskus.fi

    Amanda Saarinen

    Viestintävastaava, puheterapeutti

    Vanhempainvapaalla
    amanda@kipinakeskus.fi

    Mirka Arvio

    Puheterapeutti, sisällöntuottaja

    050 567 2608
    mirka@kipinakeskus.fi

    Janita Haapala

    AAC-asiantuntija


    050 364 8067
    janita@kipinakeskus.fi

    Minna Ihamäki-Laitinen

    Myynti- ja markkinointipäällikkö

    050 4754 865
    minna@kipinakeskus.fi

    Susanne Smeds

    Myyntineuvottelija/
    Försäljningskonsult

    050 556 6796
    susanne@kipinakeskus.fi

    Anri Pesonen

    Markkinointiassistentti


    050 395 0765
    anri@kipinakeskus.fi

    Silja Ahonen

    Markkinointikoordinaattori

    050 368 1647
    silja@kipinakeskus.fi

    Sara Metsänen

    Markkinointikoordinaattori


    Vanhempainvapaalla

    sara@kipinakeskus.fi