Yhteystiedot

Kipinäkeskus

Kommunikointikeskus Kipinä Oy

Y-tunnus 2514251-5

Malmin raitti 17
00700 Helsinki

puh. 050-325 0650 (toimisto)
info@kipinakeskus.fi

Laskutustiedot

Tietosuojaseloste

Voit antaa tuotteistamme tai palveluistamme nimettömästi palautetta täällä.

Kipinäkeskuksen toimitila sijaitsee Helsingin Malmilla hyvien kulkuyhteyksien varrella.
Malmin juna-asemalle on matkaa n. 600 m ja autoilijoille on runsaasti pysäköintipaikkoja.

Ota yhteyttä!

Iina Heikurainen

puh. 050 5676 649
iina@kipinakeskus.fi
Lähetä Iinalle salattua sähköpostia tästä.

Pauliina Viljanen

puh. 044 5747 551
pauliina@kipinakeskus.fi
Lähetä Pauliinalle salattua sähköpostia tästä.

Minna Ihamäki-Laitinen

puh. 050 475 4865
minna@kipinakeskus.fi

Liisa Miettinen

puh. 050 4088 921
liisa@kipinakeskus.fi
Lähetä Liisalle salattua sähköpostia tästä.

Filippa Andersson

puh. 050 3409 929
filippa@kipinakeskus.fi
Lähetä Filipalle salattua sähköpostia tästä.

Ville Hyvönen

puh. 050 4128 262
ville@kipinakeskus.fi
Lähetä Villelle salattua sähköpostia tästä.

Mirja Uosukainen

puh. 050 351 3919
mirja@kipinakeskus.fi
Lähetä Mirjalle salattua sähköpostia tästä.

Paulina Lönnroth

puh. 050 567 2608
paulina@kipinakeskus.fi
Lähetä Paulinalle salattua sähköpostia tästä.

Nella Olasmaa

p. 050 4710 410
nella@kipinakeskus.fi

Amanda Saarinen

puh. 050 4711 949
amanda@kipinakeskus.fi
Lähetä Amandalle salattua sähköpostia tästä.

Mirka Lahti

puh. 050 325 0650 (toimisto)
mirka@kipinakeskus.fi
Lähetä Mirkalle salattua sähköpostia tästä.

Ella Hämäläinen

puh. 050 325 0650 (toimisto)
ella@kipinakeskus.fi

Enni Kuusela

Äitiyslomalla
enni@kipinakeskus.fi

Salla Hellsten

Äitiyslomalla
salla@kipinakeskus.fi
Lähetä Sallalle salattua sähköpostia tästä.