Yhteystiedot

Kipinäkeskus

Kommunikointikeskus Kipinä Oy

Y-tunnus 2514251-5

Malmin raitti 17
00700 Helsinki

puh. 050-325 0650 (toimisto)
info@kipinakeskus.fi

Voit lähettää info-osoitteeseemme salattua sähköpostia tästä. Mikäli toivot vastausta viestiin salattuna, jätäthän myös puhelinnumerosi.

Puheterapeutit: puheterapeutit@kipinakeskus.fi

Laskutustiedot

Tietosuojaseloste

Tietosuojaseloste: Työnhakijat

Potilasasiamies: Minna Ihamäki-Laitinen, puh. 050 475 4865.

Voit antaa tuotteistamme tai palveluistamme nimettömästi palautetta täällä.

Kipinäkeskuksen toimitila sijaitsee Helsingin Malmilla hyvien kulkuyhteyksien varrella.
Malmin juna-asemalle on matkaa n. 600 m ja autoilijoille on runsaasti pysäköintipaikkoja.

Ota yhteyttä!

    Iina Heikurainen

    050 5676 649
    iina@kipinakeskus.fi

    Pauliina Viljanen

    044 5747 551
    pauliina@kipinakeskus.fi

    Minna Ihamäki-Laitinen

    050 475 4865
    minna@kipinakeskus.fi

    Liisa Talaskivi

    050 4088 921
    liisa@kipinakeskus.fi

    Ville Hyvönen

    050 4128 262
    ville@kipinakeskus.fi

    Mirja Uosukainen

    050 351 3919
    mirja@kipinakeskus.fi

    Pirita Marques

    050 467 2662
    pirita@kipinakeskus.fi

    Nella Olasmaa

    050 4710 410
    nella@kipinakeskus.fi

    Nina Alanko

    050 471 3192
    nina@kipinakeskus.fi

    Janette Kotonen

    050 3409 929
    janette@kipinakeskus.fi
    Lähetä Janetelle salattua sähköpostia tästä.

    Amanda Saarinen

    050 4711 949
    amanda@kipinakeskus.fi

    Mirka Lahti
    Ella Hämäläinen

    050 475 6816
    ella@kipinakeskus.fi

    Paulina Lönnroth

    Äitiyslomalla
    paulina@kipinakeskus.fi

    Filippa Andersson

    Äitiyslomalla
    filippa@kipinakeskus.fi

    Enni Kuusela

    Äitiyslomalla
    enni@kipinakeskus.fi

    Salla Hellsten

    Äitiyslomalla
    salla@kipinakeskus.fi