Yhteystiedot

Kipinäkeskus

Kommunikointikeskus Kipinä Oy

Y-tunnus 2514251-5

Malmin raitti 17
00700 Helsinki

puh. 050-325 0650 (toimisto)
info@kipinakeskus.fi

Laskutustiedot

Rekisteriseloste

Kipinäkeskuksen toimitila sijaitsee Helsingin Malmilla hyvien kulkuyhteyksien varrella.
Malmin juna-asemalle on matkaa n. 600 m ja autoilijoille on runsaasti pysäköintipaikkoja.

Ota yhteyttä!





Iina Heikurainen

puh. 050-5676 649
iina@kipinakeskus.fi

Pauliina Viljanen

puh. 044-5747 551
pauliina@kipinakeskus.fi

Liisa Miettinen

puh. 050-4088 921
liisa@kipinakeskus.fi

Nella Olasmaa

puh. 050-467 2662
nella@kipinakeskus.fi

Filippa Andersson

puh. 050-3409 929
filippa@kipinakeskus.fi

Enni Kuusela

puh. 050-4128 262
enni@kipinakeskus.fi

Salla Hellsten

Äitiyslomalla
salla@kipinakeskus.fi

Mirja Uosukainen

puh. 050-351 3919
mirja@kipinakeskus.fi

Paulina Lönnroth

puh. 050-567 2608
paulina@kipinakeskus.fi

Amanda Saarinen

puh. 050-325 0650 (toimisto)
amanda@kipinakeskus.fi

Mirka Lahti

puh. 050-325 0650 (toimisto)
mirka@kipinakeskus.fi